Přeprava automobilů a dodávek

Přepravu osobních automobilů zajišťuje náš tým řidičů po ČR a celé Evropě, především do Německa, Belgie a Holandska. Spolupracujeme s mezinárodními společnostmi, ale též přepravujeme vozidla soukromníkům. Vozidla dovážíme až ke dveřím klienta, tak, abychom maximálně splnili klientovo přání.

Přeprava je poskytována moderními přepravníky renomovaných značek (Scania, DAF, Iveco). Díky rozmanité flotile vozů nabízíme maximální flexibilitu pro naše zákazníky. Přepravujeme zákazníkům už od jednoho ks.

Samozřejmostí našich služeb je:

  • Pojištění celého nákladu
  • Sledování přepravníků pomocí GPS – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Disponujeme vozidly jejich stáří nepřesahuje 3 let, většina vozového parku je v záruční době od výrobce. Všechna vozidla splňují minimálně emisní normu EURO 5, část vozového parku je již ekologicky šetrnější, splňující normu EURO 6.

Vlastníme přepravníky s kapacitou 3,4,6,8 až 10 vozů na jednom kamionu. V naší flotile nechybí speciální přepravník pro nákladní vozidla a speciální techniku a speciální odtahové vozidlo.

Naši řidiči jsou důkladně proškoleni, vybaveni pracovními oděvy a každý z řidičů vlastní chytrý telefon s datovým tarifem k možnosti okamžité dokumentace a pořízení fotografií.

 

Poptávka přepravy

1 + 15 =