O naší společnosti

Naše společnost se zabývá přepravou osobních i nákladních vozidel, skladováním a půjčováním vozidel. Firma byla založena v roce 1998, přičemž její hlavní činností byl dovoz a prodej osobních vozů. Postupně byla rozšířena o přepravu automobilů po ČR a v rámci Evropy. Našim klientům dále nabízíme uskladnění vozů na kryté či asfaltové ploše či zapůjčení automobilů a dodávek.

Spokojenost

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků.

Individualita

Preferujeme individuální přístup ke klientům.

Rychlost

Naší předností je rychlost při přepravě vozů.

Kdo jsme

Areál společnosti

Areál společnosti se nachází v Kutné Hoře v těsné blízkosti hlavního nádraží. Výborná dostupnost železniční a autobusové dopravy je vhodná pro ty klienty, kteří si chtějí vyzvednout vozidlo přímo v logistickém centru.

Celý areál společnosti s kapacitou 100 ks vozidel v hale a 1500 ks na asfaltové ploše je navíc nově kompletně oplocen a nasvícen ekologickým led osvícením. Samozřejmostí je kamerový systém a ostraha. Součástí areálu je administrativní zázemí.

Areál disponuje vlastní trafostanicí a vlastní čerpací stanicí AdBlue.

Vozový park

Disponujeme vozidly jejich stáří nepřesahuje 3 let, většina vozového parku je v záruční době od výrobce. Všechna vozidla splňují minimálně emisní normu EURO 5, část vozového parku je již ekologicky šetrnější, splňující normu EURO 6.

Vlastníme přepravníky s kapacitou 3,4,6,8 až 10 vozů na jednom kamionu. V naší flotile nechybí speciální přepravník pro nákladní vozidla a speciální techniku a speciální odtahové vozidlo.

Kdo jsme

Kontakty

Jan Štípek

Zodpovědný vedoucí

+420 602 405 365

jan.stipek@autohptrans.cz

Michaela Štípková

Zahraniční oddělení

Gabriela Venclová

Oddělení pojistných událostí

Auto HP, spol. s. r. o.

Kontaktujte nás

IČ: 25709259

DIČ: CZ25709259

Doprava@autohptrans.cz

+420 778 727 178

K Nádraží 440, Kutná Hora, 284 03

Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00